vantage
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PODANIE o przyjęcie do gildii - Kosic

2 posters

Go down

PODANIE o przyjęcie do gildii - Kosic Empty PODANIE o przyjęcie do gildii - Kosic

Post  Kosic Fri Jul 17, 2009 7:55 pm

Witam!

Chciałbym dołączyć do waszej gildii, dlatego pisze to podanie z ogromna chęcią i nadzieją, że zostanie ono rozpatrzone pozytywnie... Smile

Info o mnie :

Wiek: 17 lat

Mam na imie Kamil. Niemalże codziennie jestem online, w skrajnych przypadkach wchodze tylko rano by uprzedzic o mojej nieobecnosci.

Info o postaci:

Nick: Kosic

Klasa: Paladin (DPS, Retri pal, jednak z nudów zaczynam zbierać bójki na offspecke wiec niebawem zrobie sie rowniez holy)

Rasa: Belf

Level: 70

Profesje: Obecnie brak profesji wysoko wyskillowanych, jednak w zamirzeniu mam herbalism i alchemy

Link z armory:




Doswiadczenie i znajomosc taktyk na:

Mam doswiadczenie z wszystkich rodzajow inst, hero i raidow - znam rowniez taktyke na kazdego bossa w SSC i TK (GL, ML i kara rowniez oczywiscie)

Moja wizja mojej postaci:

Mam talenty w retri, gdyz lubie dps i to wlasnie palem retri staram sie byc w pelni pve (pomimo tego, ze palkiem retri naprawde ciezko jest osiagnac sukces... Smile, w planach mam holy pala i pvp ...


Ode mnie:

Posiadajac wszystkie itemy za bojki nie widze przyszlosci dalszej gry bez gildii i raidowania (nawet pvp bez gildii jest ciezkie), do tego dochodzi nuda rzecz jasna... dlatego serdecznie prosze o przyjecie mnie do gildii.

POZDRAWIAM, Kosic.

Kosic
Guest


Back to top Go down

PODANIE o przyjęcie do gildii - Kosic Empty Re: PODANIE o przyjęcie do gildii - Kosic

Post  Nikaz Sun Jul 19, 2009 4:08 pm

palo niemyta a day message tak ciezko przeczytac? kazdy kto byl w tyrani mial sie zglosic do Nepfe:D

Nikaz
member
member

Posts : 2
Join date : 2009-07-14

Back to top Go down

PODANIE o przyjęcie do gildii - Kosic Empty Re: Podanie Kosic'a

Post  Kosic Sun Jul 19, 2009 4:46 pm

Nikaz ty bocie mnie nie bylo 2 tygodnie, bylem nieobecny jak byla fuzja... z Konim gadalem... pisze normlanie podanie ale narazie zero reakcji (nie liczac ciebie lamko xD) czekam dalej...

//EDIT: przydala by sie lekcja pisania na forum -_- Smile

Kosic
Guest


Back to top Go down

PODANIE o przyjęcie do gildii - Kosic Empty Re: PODANIE o przyjęcie do gildii - Kosic

Post  crashu Sun Jul 19, 2009 5:59 pm

dlamnie to twoje podanie wygladalo troche jak joke Smile napisz do Nepfe w tej sprawie Smile chyba ze bedziesz mial farta i mnie zastaniesz ...
crashu
crashu
Admin

Posts : 86
Join date : 2009-04-20
Location : United States of Śląsk

Character sheet
Name: Ecchi

Back to top Go down

PODANIE o przyjęcie do gildii - Kosic Empty Re: PODANIE o przyjęcie do gildii - Kosic

Post  Kosic Mon Jul 20, 2009 12:02 am

hmmm... ok, napisze ale ciekawi mnie dlaczego moje podanie to dla ciebie joke?

Kosic
Guest


Back to top Go down

PODANIE o przyjęcie do gildii - Kosic Empty Re: PODANIE o przyjęcie do gildii - Kosic

Post  crashu Tue Jul 21, 2009 1:16 pm

tajemnica Razz
crashu
crashu
Admin

Posts : 86
Join date : 2009-04-20
Location : United States of Śląsk

Character sheet
Name: Ecchi

Back to top Go down

PODANIE o przyjęcie do gildii - Kosic Empty Re: PODANIE o przyjęcie do gildii - Kosic

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum