vantage
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podanie o przyjęcie do Gildii - Maritka

4 posters

Go down

Podanie o przyjęcie do Gildii - Maritka Empty Podanie o przyjęcie do Gildii - Maritka

Post  Maritka Fri Aug 28, 2009 9:15 am

Witam :-)

W związku z tym, że z mojej starej gildii Vae Victis praktycznie nic nie zostało, spora część rozpierzchła się po różnych krańcach Hellground`a, a ja już wyżyłowałem samotnie z bojek i hero co tylko się dało, szukam gildii rajdującej i hańbiącej większych bossów na tym serwerze Very Happy Dla poznaki dam kilka informacji o sobie, napiszę co robiłem w Wowie przez ostatnie ponad dwa lata i może zachęcę Was do przyjęcia mnie do Vantage.

Nick: Maritka
Klasa: Shadow priest
Rasa: Blood Elf
Skill: (shadow)Tailoring - 375 , Enchanting - 305
Wiek: 31 lat
Miasto: Bydgoszcz (niedługo Gdynia)

Ekwipunek: full epik, 1 x rare

Historia: Na HG jestem od pół roku, z uwagi że pracuję pojawiam się tylko popołudniami i wieczorami. Jednakże dałem radę się uzbroić i daję radę pojawiać się na większych random rajdach od czasu do czasu. Wcześniej grałem ponad dwa lata na Sunwellu w gildii Gwardia Przymierza. Miałem tam Pala retri - 70lvl i Shadow priesta - 70lvl. Szadou pasuje mi najbardziej, gra mi się nim świetnie i tyle
Smile

W gildii potrzebuję spokoju, harmonii, humoru, dojrzałości i zgrania. Potwornie drażni mnie przeklinanie, fochy i egoizm.
Doskonale sobie zdaję sprawę co może rekrut bo już nim byłem, tak więc znam prawa i obowiązki.
Znam insty w Wowie jeszcze z Sunwella (SSC, Kara, BT, Hyjal), tak więc laikiem nie jestem. Kilku z bossów na tych instach nie znam (notabene nie działali) ale wiem co się tam święci.

Zapewniam, że będę dobrym współtowarzyszem na rajdach i w Gildii. Wszędzie byłem lubiany, to może i u Was także Smile

Pozdrawiam

Maritka

Maritka
Guest


Back to top Go down

Podanie o przyjęcie do Gildii - Maritka Empty Re: Podanie o przyjęcie do Gildii - Maritka

Post  Admin Fri Aug 28, 2009 1:38 pm

Jako że full epic jestem za, także drzwi otwarte.

Admin
Admin

Posts : 160
Join date : 2008-12-10
Age : 40
Location : Dolnyslask

Character sheet
Name: shinzui

http://vantage.omgforum.net

Back to top Go down

Podanie o przyjęcie do Gildii - Maritka Empty Re: Podanie o przyjęcie do Gildii - Maritka

Post  crashu Fri Aug 28, 2009 2:40 pm

e tam praca.... raidujemy i tak wieczorami Smile jestem za
crashu
crashu
Admin

Posts : 86
Join date : 2009-04-20
Location : United States of Śląsk

Character sheet
Name: Ecchi

Back to top Go down

Podanie o przyjęcie do Gildii - Maritka Empty Re: Podanie o przyjęcie do Gildii - Maritka

Post  Hercules Fri Aug 28, 2009 3:15 pm

Maritka wrote:
"...szukam gildii rajdującej i hańbiącej większych bossów na tym serwerze Very Happy"

To raczej działa w druga stronę xD Oni hańbią nas Razz
Tylko Grull i Prince składają nam systematycznie hołd ^^

Sprej sie przyda w guild bo z tego co widze to mamy moze ze 2? jeszcze grająjcych nie systematycznie ^^


Btw. Full epic to full a nie full+1 rare ;p taki paradoks ^^ Ale ogolnie jestem za (chociaz moje zdanie sie nie liczy jako membera xD)


EDIT;// Nie no spoko ja rozumiem stres i CI się pomyliło ^^ Ale podanie ładnie napisane. Big+


Last edited by Hercules on Fri Aug 28, 2009 3:31 pm; edited 1 time in total
Hercules
Hercules
member
member

Posts : 30
Join date : 2009-06-30
Age : 32
Location : Koło

Character sheet
Name: Nasheel/Hercules

Back to top Go down

Podanie o przyjęcie do Gildii - Maritka Empty Re: Podanie o przyjęcie do Gildii - Maritka

Post  crashu Fri Aug 28, 2009 3:25 pm

to ja jestem full + 2 rare + 2 biale Smile
crashu
crashu
Admin

Posts : 86
Join date : 2009-04-20
Location : United States of Śląsk

Character sheet
Name: Ecchi

Back to top Go down

Podanie o przyjęcie do Gildii - Maritka Empty Re: Podanie o przyjęcie do Gildii - Maritka

Post  Yoshin Fri Aug 28, 2009 3:41 pm

jako ze jestem tutaj najwazniejsza osoba to PM w grze do Shinzui Cool

/PRZYJĘTY
Yoshin
Yoshin
member
member

Posts : 60
Join date : 2008-12-13
Location : United States Of Śląsk

Character sheet
Name:

Back to top Go down

Podanie o przyjęcie do Gildii - Maritka Empty Re: Podanie o przyjęcie do Gildii - Maritka

Post  crashu Fri Aug 28, 2009 7:58 pm

Yoshin wrote:jako ze jestem tutaj najwazniejsza osoba to PM w grze do Shinzui Cool

hahahaha ladny joke Smile
crashu
crashu
Admin

Posts : 86
Join date : 2009-04-20
Location : United States of Śląsk

Character sheet
Name: Ecchi

Back to top Go down

Podanie o przyjęcie do Gildii - Maritka Empty Re: Podanie o przyjęcie do Gildii - Maritka

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum